590 S
LAGERBOG. 1 d. lilla AFA 65a med ca. 1750 styk.
Kat.nr.:
591 S
Ringbind med 24 styk airmail brugt/ubrugt og god del FDCere 1960-82 flere med specialstempler m.m.
Kat.nr.:
260
260
592 S
Samling gutterpar i indstiksbog.
Kat.nr.:
593 S
Samling i album med ca. 230 hæfter inkl. Booklets mange first class, og noget stemplet ikke medtalt. Høj pålydende.
Kat.nr.:

594 S
Samling i indstiksbog frem til ca. 1970.
Kat.nr.:
440
595 P
Specialsamling af ½ d. konger med diverse varianter, vm. og mange marginalstykker m.m.
Kat.nr.:
596 S
Spændende samling i 2 springbind fra 1952 til 1970erne udbygget med masser af varianter inkl. forskudte tryk og meget andet, udbydes intakt, næsten alt er postfrisk.
Kat.nr.:
5000
597 S
TILBEHØR. 1840-1970. Leuchtturm album, stadig med lidt mærker. Pæn stand.
Kat.nr.:
598 F
TILBEHØR. Storkasse med diverse album stadig med en del mærker og løs albumsider til ca. 2006.
Kat.nr.:
599 S
Ældre bog med specialudgaver af Elisabethmærker inkl. varianter og andet.
Kat.nr.:

600 S
Ældre indstiksbog med mange bedre mærker.
Kat.nr.:
601 K
Æske med over 280 breve/kort m.m.
Kat.nr.: